Dinu Lipatti Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Dinu Lipatti Forum

Forum al Liceului de Arta Dinu Lipatti, Pitesti
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 ce parere aveti despre profesorii de aici in general?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ruxandra
Micron
Micron



Numarul mesajelor : 17
Varsta : 34
Data de inscriere : 29/09/2007

ce parere aveti despre profesorii de aici in general? Empty
MesajSubiect: ce parere aveti despre profesorii de aici in general?   ce parere aveti despre profesorii de aici in general? EmptyVin Noi 07, 2008 7:13 pm

eu in general am o parere buna. mai sunt si uscaturi dar aia e partea a doua. nicaieri nu e totul perfect.
Sus In jos
YearZero
Micron
Micron
YearZero


Numarul mesajelor : 13
Varsta : 35
Location : Pitesti, Bucuresti, Constanta.. WORLDWIDE !
Data de inscriere : 28/11/2008

ce parere aveti despre profesorii de aici in general? Empty
MesajSubiect: Re: ce parere aveti despre profesorii de aici in general?   ce parere aveti despre profesorii de aici in general? EmptyVin Noi 28, 2008 11:27 am

Priviti partea buna a lucrurilor, in liceul nostru erau profi care stiau cu ce se mananca "a fi" profesor. Uitati-va apoi la Bratianu sau la Zinca, unde se face treaba numai pentru leafa si nu din dorinta de a profesa. De aia de acolo ies numai inculti cu bani, cu masini scumpe si haine Doolshe-Savannah. Arta ar trebui sa fie respectata, mai ales intr-un liceu de unde au plecat multi artisti. Conteaza sa ramai cu ceva din anii astia.. sa nu termini anii de liceu si sa te duci la o facultate unde te vei trezi ca nu esti in stare sa te tii de ea.
Sus In jos
 
ce parere aveti despre profesorii de aici in general?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sunt cam nou pe aici...
» Sunt cam noi pe aici

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dinu Lipatti Forum :: Orice :: Placeri si neplaceri-
Mergi direct la: